enan s.a. jako autoryzowany dystrybutor marki Nite Ize

2018-01-03

   


   enan s.a. koncentruje się na rozwoju asortymentu oraz dostarczaniu wyłącznie sprawdzonych produktów zaufanych producentów, w związku z czym nasza oferta produktowa została poszerzona o akcesoria amerykańskiej marki Nite Ize.

   Nite Ize powstało w Boulder, Kolorado. Firma rozpoczęła działalność w 1989 roku i od tego czasu powiększyła się o ponad 200 pracowników oraz 500+ produktów, które obecnie są sprzedawane na całym świecie. Założeniem marki jest dostarczanie wysokiej jakości produktów opartych na kreatywnych rozwiązaniach. Założycielem, CEO i jednocześnie wynalazcą pierwszego produktu Nite Ize jest Rick Case, który zbudował odnoszącą sukcesy organizację poprzez zaangażowanie, inspirację i ciężką pracę.

   Nite Ize kontynuuje dynamiczny rozwój oferując akcesoria, które ułatwiają codzienne życie niezależnie od sytuacji. Doskonale przemyślana konstrukcja, funkcjonalność, prosty design i łatwość obsługi to cechy, dzięki którym produkty Nite Ize zdobyły miliony zadowolonych użytkowników. W ofercie producenta znajdują się m.in. karabinki S-Biner, sprzęt do mocowania lin, uchwyty samochodowe i rowerowe, wielozadaniowe linki Gear Tie, świecące breloki, akcesoria do latarek i kluczy oraz gadżety dla zwierząt.

   Jesteśmy niezwykle usatysfakcjonowani możliwością współpracy z amerykańską marką, która oferuje innowacyjne oraz przydatne produkty wysokiej jakości. Produkty Nite Ize znajdą Państwo na stronie https://ikupiec.pl/

Zobacz więcej

Newsletter