enan s.a. został autoryzowanym dystrybutorem marki G&BL

2017-10-06

   


   enan s.a. stawia na nieustający rozwój relacji biznesowych i poszerzanie działalności, czego wynikiem jest nawiązanie kolejnej, wartościowej współpracy. Zostaliśmy autoryzowanym dystrybutorem włoskiej firmy G&BL, specjalizującej się w produkcji kabli i akcesoriów do smartfonów, audio-wideo oraz IT. G&BL posiada szeroką gamę produktów, dba o ich wysoką jakość oraz korzysta wyłącznie z innowacyjnych koncepcji, co uczyniło markę rozpoznawalną na całym świecie.

   Firma powstała w 1979 roku, a jej niezmiennym od wielu lat celem jest dostarczanie klientom produktów, które pozwalają w pełni wykorzystać możliwości dzisiejszej technologii. Akcesoria cechują priorytetowe dla marki wartości- jakość, innowacyjność i design, co gwarantuje oferowanie niezawodnych rozwiązań, dostosowanych do różnych wymagań odbiorców. Utrzymywanie wysokich standardów jakościowych, stylowe wzornictwo oraz dbałość o szczegóły sprawiają, że marka jest ceniona na rynku międzynarodowym.

   G&BL opracowało niezwykle wszechstronną gamę kabli, aby sprostać wszelkim potrzebom domowych i profesjonalnych systemów kina domowego i audio Hi-Fi. Jest liderem w produkcji cyfrowych kabli HDMI i DVI o wysokiej rozdzielczości. Kable służące do połączeń analogowych i cyfrowych dla różnych urządzeń wykonywane są z zastosowaniem nowoczesnych technik konstrukcyjnych, dzięki czemu zapewniają transmisję danych na najwyższm poziome. G&BL specjalizuje się także w dziedzinie IT, dostarczając niezbędnych kabli i acesoriów do połączenia komputerów oraz laptopów z większością urządzenń peryferyjnych.

   Marka zyskuje silną pozycję na rynku akcesoriów dla urządzeń moblinych, na którym oferuje najnowsze technologie tj. Soft Touch, zapewniającą miękką w dotyku powierzchnię kabli oraz dwustronne USB typu C o znacznie większej prędkości przesyłu danych. Ponadto jest członkiem programu licencjonowania Apple MFi. G&BL posiada również kompletną gamę produktów do utrzymania w czystości wszelkich nowoczesnych urządzeń, a obecnie inwestuje w rozwój nowych i ulepszenie posiadanych systemów montażu ściennego, uwzględniając najnowsze technologie ultra płaskich oraz zakrzywionych telewizorów LCD i LED.

   G&BL zdobywa rozpoznawalność, uznanie i satysfakcję klientów na całym świecie, dzięki czemu mamy pewność, że produkty marki spełnią nawet największe wymagania.

   Zapraszamy do odwiedzenia strony producenta http://gebl.it/en oraz do zapoznania się z produktami na https://ikupiec.pl/

Zobacz więcej

Newsletter