Nite Ize powstało w Boulder, Kolorado. Firma rozpoczęła działalność w 1989 roku i od tego czasu powiększyła się o ponad 200 pracowników oraz 500+ produktów, które obecnie są sprzedawane na całym świecie. Założeniem marki jest dostarczanie wysokiej jakości produktów opartych na kreatywnych rozwiązaniach. Założycielem, CEO i jednocześnie wynalazcą pierwszego produktu Nite Ize jest Rick Case, który zbudował odnoszącą sukcesy organizację poprzez zaangażowanie, inspirację i ciężką pracę. 
   Firma kontynuuje dynamiczny rozwój oferując akcesoria, które ułatwiają codzienne życie niezależnie od sytuacji. Doskonale przemyślana konstrukcja, funkcjonalność, prosty design i łatwość obsługi to cechy, dzięki którym produkty Nite Ize zdobyły miliony zadowolonych użytkowników. W ofercie producenta znajdują się m.in. karabinki S-Biner, sprzęt do mocowania lin, uchwyty samochodowe i rowerowe, wielozadaniowe linki Gear Tie, świecące breloki, akcesoria do latarek i kluczy oraz gadżety dla zwierząt.

   Nite Ize to amerykańska marka oferująca innowacyjne produkty wysokiej jakości, których wszechstronne możliwości zastosowania sprawiają, że zawsze warto mieć je przy sobie.

enan s.a. jako autoryzowany dystrybutor marki Nite Ize

enan s.a. koncentruje się na rozwoju asortymentu oraz dostarczaniu wyłącznie sprawdzonych produktów zaufanych producentów, w związku z czym nasza oferta produktowa została poszerzona o akcesoria amerykańskiej marki Nite Ize.(...)

Czytaj dalej

enan s.a. został autoryzowanym dystrybutorem marki G&BL

enan s.a. stawia na nieustający rozwój relacji biznesowych i poszerzanie działalności, czego wynikiem jest nawiązanie kolejnej, wartościowej współpracy. Zostaliśmy autoryzowanym dystrybutorem włoskiej firmy G&BL, specjalizującej się w produkcji kabli i akcesoriów do smartfonów, audio-wideo oraz IT. G&BL posiada szeroką gamę produktów, dba o ich wysoką jakość oraz korzysta wyłącznie z innowacyjnych koncepcji, co uczyniło markę rozpoznawalną na całym świecie.(...)

Czytaj dalej

Newsletter