Fenda jest marką urządzeń audio, istniejącą od 2006 roku. Znana jest z szerokiego asortymentu głośników komputerowych, telewizyjnych oraz mobilnych. Właścicielem marki Fenda jest funkcjonująca znacznie dłużej na rynku firma Fenda Technology, produkująca od 1993 roku wysokiej jakości głośniki dla innych światowych marek. Przełomowym momentem okazał się rok 2006, kiedy przedsiębiorstwo wraz z działem R&D postawiło na projektowanie i rozwój własnej marki.

   W ten sposób powstała Fenda, oferująca nowoczesny sprzęt audio. Głośniki mobilne, komputerowe oraz sprzęt audio do kina domowego to najbardziej rozpoznawalne grupy produktowe firmy. W każdej z tych kategorii można wyróżnić ścisłego lidera:

Głośniki mobilne: W12, E200+

Głośniki komputerowe: F380X, R30BT, R25BT

Zestawy telewizyjne: T-400, T60X

Modele te zawierają zaawansowane, najnowsze z dostępnych na rynku technologie, tj. Bluetooth V4.0 A2DP ze wsparciem NFC i certyfikatem SIG, technologia FM PLL, wejście światłowodowe, czy obsługa urządzeń poprzez aplikację.   Marka osiągnęła zdecydowany sukces, o czym świadczy szeroka ekspansja na zagranicznych rynkach- produkty Fendy są sprzedawane w ponad 100 krajach. Niezwykle istotnym dokonaniem jest 30% udział w Chińskim rynku, w tak konkurencyjnym środowisku. Bogate doświadczenie firmy przyczynia się do tworzenia sprzętu na wysokim poziomie. Fenda stara się sprostać wymaganiom oraz możliwościom wszystkich klientów i poprzez przystępne ceny umożliwia każdemu z nich korzystanie z dobrego jakościowo sprzętu.

enan s.a. jako autoryzowany dystrybutor marki Nite Ize

enan s.a. koncentruje się na rozwoju asortymentu oraz dostarczaniu wyłącznie sprawdzonych produktów zaufanych producentów, w związku z czym nasza oferta produktowa została poszerzona o akcesoria amerykańskiej marki Nite Ize.(...)

Czytaj dalej

enan s.a. został autoryzowanym dystrybutorem marki G&BL

enan s.a. stawia na nieustający rozwój relacji biznesowych i poszerzanie działalności, czego wynikiem jest nawiązanie kolejnej, wartościowej współpracy. Zostaliśmy autoryzowanym dystrybutorem włoskiej firmy G&BL, specjalizującej się w produkcji kabli i akcesoriów do smartfonów, audio-wideo oraz IT. G&BL posiada szeroką gamę produktów, dba o ich wysoką jakość oraz korzysta wyłącznie z innowacyjnych koncepcji, co uczyniło markę rozpoznawalną na całym świecie.(...)

Czytaj dalej

Newsletter