Smartwares

 


SMARTWARES to lider na rynku systemów oświetleniowych, alarmowych oraz monitoringu. Marka została utworzona w Holandii. W ostatnich latach rozwinęła swoją działalność, co sprawiło, że stała się globalnym graczem, szanowanym przez klientów i partnerów biznesowych na całym świecie. Dziś posiada biura w 10 krajach europejskich oraz w takich państwach azjatyckich jak Liban, Hong Kong, czy Chiny. Marka SMARTWARES dba o ciągły rozwój oraz poszerzanie asortymentu produktów, aby sprostać wymaganiom klientów, umożliwiając im wykonywanie codziennych czynności w jeszcze prostszy sposób. SMARTWARES z dnia na dzień zdobywa coraz większą popularność, dostarczając dostępnych, przystępnych cenowo i łatwych w użyciu sprzętów dla domu i nie tylko. 

SMARTWARES oferuje inteligentne rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa, ochrony przeciwpożarowej oraz zautomatyzowanych systemów oświetleniowych. W ostatnim czasie ich strategicznym produktem stał się Smart Dom Controller, który współpracując z aplikacją, pozwala sterować niemal wszystkimi urządzeniami w twoim domu. Służy np. do podnoszenia rolet, zapalania i przyciemniania światła, zmieniania temperatury w pomieszczeniu oraz pełni wiele innych funkcji. SMARTWARES dąży do tego, aby uczynić życie w domu i wokół niego bezpieczniejszym, wygodniejszym i łatwiejszym. Wszystkie produkty są dokładnie testowane i spełniają standardy kluczowych organów kontroli.

 

SMARTWARES – inteligentne urządzenia, które sprawią, że twój dom będzie funkcjonalny i bezpieczny.

 

https://www.smartwares.shop/enan s.a. jako autoryzowany dystrybutor marki Nite Ize

enan s.a. koncentruje się na rozwoju asortymentu oraz dostarczaniu wyłącznie sprawdzonych produktów zaufanych producentów, w związku z czym nasza oferta produktowa została poszerzona o akcesoria amerykańskiej marki Nite Ize.(...)

Czytaj dalej

enan s.a. został autoryzowanym dystrybutorem marki G&BL

enan s.a. stawia na nieustający rozwój relacji biznesowych i poszerzanie działalności, czego wynikiem jest nawiązanie kolejnej, wartościowej współpracy. Zostaliśmy autoryzowanym dystrybutorem włoskiej firmy G&BL, specjalizującej się w produkcji kabli i akcesoriów do smartfonów, audio-wideo oraz IT. G&BL posiada szeroką gamę produktów, dba o ich wysoką jakość oraz korzysta wyłącznie z innowacyjnych koncepcji, co uczyniło markę rozpoznawalną na całym świecie.(...)

Czytaj dalej

Newsletter