Tecnoware


   Włoska marka TECNOWARE działa na rynku już od ponad 30 lat, jej historia sięga 1986 roku. Od tamtego czasu, nieustannie rozwija swoją działalność. Jest miłośnikiem innowacji, a co za tym idzie nieustannie dba o ewolucję oraz najwyższą jakość oferowanych produktów. Strategiczne planowanie, które realizuje firma, pozwala na osiąganie ponadprzeciętnych celów. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu, bardzo szybko doszła do pułapu ponad miliona zadowolonych klientów. Atutem TECNOWARE, jest specjalistyczna obsługa techniczna, która pomoże w każdej sytuacji. Urządzenia tej marki posiadają rozszerzoną gwarancję oraz niestandardowe umowy serwisowe mające na celu utrzymanie sprzętu w doskonałej sprawności przez długi czas.

 

 

   TECNOWARE zajmuje się produkcją  żarówek, kabli, zasilaczy i ładowarek do smartfonów, tabletów, notebooków, czy komputerów PC. W swojej ofercie posiada profesjonalny osprzęt, jak serwery przeznaczone do fachowego użytku na szeroką skalę. TECNOWARE specjalizuje się również w produkcji sprzętu UPS, gwarantujących nieprzerwaną dostawę energii elektrycznej w awaryjnych sytuacjach. Produkty TECNOWARE zostały zaprojektowane i wyprodukowane zgodnie z dyrektywami  dotyczącymi bezpieczeństwa elektrycznego, są certyfikowane i posiadają oznaczenie CE. Każdy z nich wyposażony jest w ECO Power System pozwalający na szybkie ładowanie, zapewniając doskonałą wydajność. Dzięki temu zmniejsza się zużycie energii, co pozytywnie wpływa na środowisko. Urządzenia TECNOWARE, umożliwiają znaczne obniżenie kosztów eksploatacji. Co szczególnie zachęca do korzystania z produktów tej marki.

Odwiedź stronę producenta:

http://tecnoware.com/

enan s.a. jako autoryzowany dystrybutor marki Nite Ize

enan s.a. koncentruje się na rozwoju asortymentu oraz dostarczaniu wyłącznie sprawdzonych produktów zaufanych producentów, w związku z czym nasza oferta produktowa została poszerzona o akcesoria amerykańskiej marki Nite Ize.(...)

Czytaj dalej

enan s.a. został autoryzowanym dystrybutorem marki G&BL

enan s.a. stawia na nieustający rozwój relacji biznesowych i poszerzanie działalności, czego wynikiem jest nawiązanie kolejnej, wartościowej współpracy. Zostaliśmy autoryzowanym dystrybutorem włoskiej firmy G&BL, specjalizującej się w produkcji kabli i akcesoriów do smartfonów, audio-wideo oraz IT. G&BL posiada szeroką gamę produktów, dba o ich wysoką jakość oraz korzysta wyłącznie z innowacyjnych koncepcji, co uczyniło markę rozpoznawalną na całym świecie.(...)

Czytaj dalej

Newsletter