Meori

   


   Meori jest rodzinną firmą, z siedzibą w Hamburgu w Niemczech. Założyciele, bracia Mark i Dirk Meyer, wykorzystali potencjał produktu ułatwiającego codziennie życie, gdziekolwiek jesteś. W ten sposób powstała linia produktów o niezliczonych możliwościach zastosowania.

   Nazwa meori łączy dwa japońskie słowa, "meian", oznaczające świetny pomysł i "origami", a ich zestawienie określa "fantastyczną metodę składania". Produkty Meori to wszystko, czego potrzebujesz, aby zorganizować otaczającą Cię przestrzeń. Marka oferuje składane skrzyneczki, które można rozłożyć w trzech prostych krokach. Są wykonane z trwałego materiału, posiadają wzmocnione uchwyty i wytrzymałe szwy, dzięki czemu sprawdzą się w każdej sytuacji. Ułatwiają organizację, przechowywanie oraz przenoszenie rzeczy do 30 kg. Dostępne są w pełnej gamie rozmiarów oraz w nowoczesnych kolorach i wzorach, dzięki czemu są funkcjonalnymi i stylowymi produktami o szerokim zastosowaniu. Skrzynki Meori są wyjątkowe ze względu na swoją niezwykłą uniwersalność i przydatność. Wyjście na zakupy, organizacja samochodu lub szafy, uporządkowanie przestrzeni, pakowanie przed podróżą, przechowywanie dziecięcych zabawek- to wszystko możesz zrobić z Meori!

   Założyciele firmy wykorzystali swoją niemiecką estetykę i pomysłowość do projektowania, tworząc produkt, który jest przydatny niezależnie od sytuacji. Wykreowali markę wszechstronną i jednocześnie przyjazną dla środowiska. Zespół Meori prowadzi zrównoważoną politykę biznesową, dbającą o dobro ludzi i planety. Klientom oferowane są produkty wykonane z materiałów pozyskanych z recyklingu, które nie zawierają ołowiu i można je ponownie wykorzystać. Meori łączy w swoich produktach wytrzymałość, wysokiej jakości materiały, innowacyjność i styl, a także troskę o nasze otoczenie.

   Odwiedź stronę producenta: https://us.meori.com/


Meori- zorganizuj swoją przestrzeń

enan s.a. jako autoryzowany dystrybutor marki Nite Ize

enan s.a. koncentruje się na rozwoju asortymentu oraz dostarczaniu wyłącznie sprawdzonych produktów zaufanych producentów, w związku z czym nasza oferta produktowa została poszerzona o akcesoria amerykańskiej marki Nite Ize.(...)

Czytaj dalej

enan s.a. został autoryzowanym dystrybutorem marki G&BL

enan s.a. stawia na nieustający rozwój relacji biznesowych i poszerzanie działalności, czego wynikiem jest nawiązanie kolejnej, wartościowej współpracy. Zostaliśmy autoryzowanym dystrybutorem włoskiej firmy G&BL, specjalizującej się w produkcji kabli i akcesoriów do smartfonów, audio-wideo oraz IT. G&BL posiada szeroką gamę produktów, dba o ich wysoką jakość oraz korzysta wyłącznie z innowacyjnych koncepcji, co uczyniło markę rozpoznawalną na całym świecie.(...)

Czytaj dalej

Newsletter