Wenger


WENGER to szwajcarska firma z ponad 120 letnią tradycją. Jej historia sięga 1893 roku, kiedy Paul Boechat założył fabrykę produkującą noże. Przez kolejne lata rozwijał on swoją działalność z pasją, szczególnie dbając o jakość, precyzję oraz wyjątkowość swoich wyrobów. Theo Wenger dołączył do firmy 5 lat po jej powstaniu. Nazwa Wenger została nadana firmie w 1907 roku, kiedy Theo Wenger kupił ją od poprzednich właścicieli.

Firma była jednym z dwóch dostawców Noża Armii Szwajcarskiej (Swiss Army Knife) i przez ponad 100 lat jednym z producentów słynnych Szwajcarskich scyzoryków. WENGER stale rozwijał gamę produktów, poszerzając ofertę o zegarki i torby. Dzięki solidności, precyzji i najwyższej jakości wykonania, produkty marki cieszą się rosnącą popularnością na całym świecie.

Marka WENGER słynie również z innowacyjnych rozwiązań, tworząc produkty zabezpieczające urządzenia elektroniczne podczas przenoszenia. Torby, plecaki i walizki na kółkach do przechowywania laptopów oraz akcesoriów mobilnych zdobyły uznanie wielu użytkowników. Wyjątkowa dbałość o detale i niezmiennie wysoka jakość wyrobów sprawia, że produkty WENGER spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Odwiedź stronę producenta:

https://www.wenger.ch/global/en

enan s.a. jako autoryzowany dystrybutor marki Nite Ize

enan s.a. koncentruje się na rozwoju asortymentu oraz dostarczaniu wyłącznie sprawdzonych produktów zaufanych producentów, w związku z czym nasza oferta produktowa została poszerzona o akcesoria amerykańskiej marki Nite Ize.(...)

Czytaj dalej

enan s.a. został autoryzowanym dystrybutorem marki G&BL

enan s.a. stawia na nieustający rozwój relacji biznesowych i poszerzanie działalności, czego wynikiem jest nawiązanie kolejnej, wartościowej współpracy. Zostaliśmy autoryzowanym dystrybutorem włoskiej firmy G&BL, specjalizującej się w produkcji kabli i akcesoriów do smartfonów, audio-wideo oraz IT. G&BL posiada szeroką gamę produktów, dba o ich wysoką jakość oraz korzysta wyłącznie z innowacyjnych koncepcji, co uczyniło markę rozpoznawalną na całym świecie.(...)

Czytaj dalej

Newsletter