Re-fuel


   Początek marki Re-Fuel miał miejsce wraz z pojawieniem się akumulatora, który został opracowany w celu wydłużenia czasu kręcenia filmów przez aparat GoPro, aby rejestrować działania przez cały dzień bez wyczerpania baterii. Stworzyliśmy wówczas zestaw Action Pack  jest on w stanie utrzymać żywotność baterii przez 12 godzin, bez przerwy. Produkt radzi sobie świetnie w ekstremalnych warunkach, jest wodoodporny, co umożliwia nurkowanie. Działa również bez zarzutu w skrajnie niskich oraz wysokich temperaturach (od -20 do +140 stopni). Naszą pasją stało się wtedy tworzenie doskonałych produktów towarzyszącym codziennym zajęciom. Rezultatem jest jedyny na świecie 6, 12 oraz 24-godzinny akumulator do kamery GoPro HERO.

 

 

   Nasz zespół product menagerów i inżynierów każdego dnia testuje oraz pracuje nad rozwojem urządzeń. Rozumiemy, że wymagania dotyczące zasilania różnych marek smartfonów, tabletów , czy aparatów fotograficznych są odmienne.

   Produkty Re-Fuel opracowaliśmy dzięki inteligentnej technologii zwanej InstaSense. InstaSense to funkcja wykrywania mocy wbudowana w powerbanki i ładowarki, gwarantująca za każdym razem, odpowiednie napięcie i szybsze ładowanie.

   Jeśli kiedykolwiek twoja bateria rozładowała się w kluczowym momencie, z pewnością docenisz niezawodny akumulator i ładowarkę. Nasze produkty GO DISTANCE, łączą w sobie urządzenia, które zasilają i ładują baterię przez całą podróż.

Odwiedź stronę producenta:

https://re-fuel.com/

enan s.a. jako autoryzowany dystrybutor marki Nite Ize

enan s.a. koncentruje się na rozwoju asortymentu oraz dostarczaniu wyłącznie sprawdzonych produktów zaufanych producentów, w związku z czym nasza oferta produktowa została poszerzona o akcesoria amerykańskiej marki Nite Ize.(...)

Czytaj dalej

enan s.a. został autoryzowanym dystrybutorem marki G&BL

enan s.a. stawia na nieustający rozwój relacji biznesowych i poszerzanie działalności, czego wynikiem jest nawiązanie kolejnej, wartościowej współpracy. Zostaliśmy autoryzowanym dystrybutorem włoskiej firmy G&BL, specjalizującej się w produkcji kabli i akcesoriów do smartfonów, audio-wideo oraz IT. G&BL posiada szeroką gamę produktów, dba o ich wysoką jakość oraz korzysta wyłącznie z innowacyjnych koncepcji, co uczyniło markę rozpoznawalną na całym świecie.(...)

Czytaj dalej

Newsletter