Duracell

 Duracell jest uznawany za jedną z wiodących marek na świecie. Nazwa Duracell - pierwotnie stworzona jako skrócona forma „durable cell”, czyli "trwałej komórki" – stanowi synonim innowacji. Marka osiągnęła postępy w technologii jednorazowego użytku, dóbr odnawialnych i ładowania sprzętów osobistych. Od 1964 roku, kiedy wprowadzono markę Duracell, rynek akumulatorów znacząco wzrósł. Duracell szybko stał się światwym liderem, w kategorii producent wysokiej jakości baterii alkalicznych. Z czasem firma Duracell rozszerzyła swoją działalność o szeroki zakres produktów, często korzystających z odnawialnych źródeł energii. Każdy produkt jest sprawdzany przez wewnętrznych ekspertów technicznych, aby zapewnić stałą jakość i wydajność. 

  Jiawei Technology i Duracell współpracują od 2013 roku, tworząc wspólnie pełną gamę produktów oświetleniowych LED marki Duracell. To partnerstwo łączy
ponad 70 lat wspólnych doświadczeń w zakresie technologii odnawialnych. Jaiwei posiada ponad 80 patentów i jest liderem w innowacjach w dziedzinie
oświetlenia LED. Firma ściśle współpracuje z klientami w celu zrozumienia potrzeb rynku, które stymulują ciągłe innowacje produktowe.

Do głównych kategorii oświetlenia LED należą:

  • Latarki
  • Oświetlenie rowerowe
  • Lampy ogrodowe
  • Żarówki
  • Lampy nagłowne


Instrukcje obsługi produktów z powyższych kategorii, są do pobrania pod poniższym linkiem:

Instrukcje obsługi Duracell

Proszę wpisać w wyszukiwarkę numer indeksu, a następnie przejść do zakładki pliki dodatkowe 


 

enan s.a. jako autoryzowany dystrybutor marki Nite Ize

enan s.a. koncentruje się na rozwoju asortymentu oraz dostarczaniu wyłącznie sprawdzonych produktów zaufanych producentów, w związku z czym nasza oferta produktowa została poszerzona o akcesoria amerykańskiej marki Nite Ize.(...)

Czytaj dalej

enan s.a. został autoryzowanym dystrybutorem marki G&BL

enan s.a. stawia na nieustający rozwój relacji biznesowych i poszerzanie działalności, czego wynikiem jest nawiązanie kolejnej, wartościowej współpracy. Zostaliśmy autoryzowanym dystrybutorem włoskiej firmy G&BL, specjalizującej się w produkcji kabli i akcesoriów do smartfonów, audio-wideo oraz IT. G&BL posiada szeroką gamę produktów, dba o ich wysoką jakość oraz korzysta wyłącznie z innowacyjnych koncepcji, co uczyniło markę rozpoznawalną na całym świecie.(...)

Czytaj dalej

Newsletter