Dicota

   DICOTA projektuje i produkuje innowacyjne, trwałe i stylowe rozwiązania dla laptopów i tabletów oraz szereg akcesoriów dla osobistych urządzeń multimedialnych. Oferta składa się z toreb i etui na tablety i smartfony oraz niezastąpionych narzędzi dla biznesu - mobilnych biur. DICOTA stworzyła wiele praktycznych dodatków, takich jak myszy, zamki, koncentratory USB, klawiatury i osłony na ekran.

   DICOTA posiada 20-letnie doświadczenie projektowaniu wysokiej jakości produktów ochronnych. Nasi projektanci stosują swe wieloletnie doświadczenie, w celu opracowywania unikalnych akcesoriów, które są funkcjonalne i pomagają chronić cenny sprzęt. Szeroka gama produktów zadowoli zarówno wymagających biznesmenów, jak i wytrwałych podróżników. W produkcji stosowane są najwyższej jakości materiały: nylon, neopren, poliester oraz opatentowane rozwiązania w pełni chroniące sprzęt przed uszkodzeniami.

 

 

   Dbając o relacje oraz bezpośredni kontakt z klientem, DICOTA wykorzystuje serwisy społecznościowe takie jak: Facebook, Instagram, YouTube, czy Twitter.

Więcej informacji znajdziesz również na stronie producenta:

http://www.dicota.com/

enan s.a. jako autoryzowany dystrybutor marki Nite Ize

enan s.a. koncentruje się na rozwoju asortymentu oraz dostarczaniu wyłącznie sprawdzonych produktów zaufanych producentów, w związku z czym nasza oferta produktowa została poszerzona o akcesoria amerykańskiej marki Nite Ize.(...)

Czytaj dalej

enan s.a. został autoryzowanym dystrybutorem marki G&BL

enan s.a. stawia na nieustający rozwój relacji biznesowych i poszerzanie działalności, czego wynikiem jest nawiązanie kolejnej, wartościowej współpracy. Zostaliśmy autoryzowanym dystrybutorem włoskiej firmy G&BL, specjalizującej się w produkcji kabli i akcesoriów do smartfonów, audio-wideo oraz IT. G&BL posiada szeroką gamę produktów, dba o ich wysoką jakość oraz korzysta wyłącznie z innowacyjnych koncepcji, co uczyniło markę rozpoznawalną na całym świecie.(...)

Czytaj dalej

Newsletter