Nasz zespół


 Andrzej Nowakowski - właściciel

 Założyciel  i 100% właściciel spółki enan s.a., polski przedsiębiorca. Pan Andrzej ukończył Politechnikę Wrocławską. Działalność rozpoczął już w 1981 roku od produkcji kabli dla największych polskich zakładów radiowo-telewizyjnych. Współpracował i dostarczał opatentowane przez siebie cinche na potrzeby takich firm jak Diora, Kasprzak oraz Bester, obecnie Lincoln Electric. Pan Andrzej Nowakowski jest posiadaczem wielu wyróżnień, dyplomów oraz nagród m.in. Gazela Biznesu, Przedsiębiorczość roku 2008, Polski Kupiec Roku 2005, 2006, Wehikuł czasu.

 

 

 

 

 


 Tomasz Grobelny - analityk business intelligence 

 Absolwent Politechniki Wrocławskiej, kierunek zarządzanie i marketing. Ukończył również studia podyplomowe z systemu Sap na WSB we Wrocławiu. Posiada wieloletnie doświadczenie w analizie danych, budowie Hurtowni Danych. Od kilku lat zajmuje się szeroko pojętym Business Intelligence. Pracował w departamencie IT Krajowego Rejestru długów jako analityk i programista baz danych. Wcześniej analizował ryzyko kredytowe w centrali w BZ WBK. Dla enan pracuje od 2014 roku i jako specjalista BI jest odpowiedzialny za ekosystem raportujący w firmie. Doskonale zna SAP i wszystkie procesy w nim obsługiwane. Jako SAP Key User wspiera pracowników wszystkich działów. Jest także certyfikowanym specjalistą Office. Dzieli się swoją wiedzą podczas wewnętrznych szkoleń dla całego zespołu.

W wolnym czasie uprawia ekstremalne kolarstwo górskie i pływa na wakeboardzie. Jest głową rodziny i dumnym ojcem dwóch synów.

 

  Paweł Chwaliński - kierownik  magazynu

 Chodził do Zespołu Szkół Radiotechnicznych w Dzierżoniowie. W latach 2006-2013 kierownik magazynu w firmie iComp.pl. Od roku 2009 do 2013 również kierownik działu RMA. Od 2014 kierownik magazynu w firmie enan s.a. Uczestniczył we wdrażaniu obsługi zwrotów i reklamacji w systemie SAP. Interesuje go piłka nożna i koszykówka oraz dobre, trzymające w napięciu kino. Ojciec trójki dzieci: 2 córek i syna.

Pawłowi najbardziej przypadł do gustu poręczny case na laptopa, marki Dicota, z serii base. 

 

 

  Dariusz Otręba - specjalista ds. analiz i kontrolingu

 Ukończył Zespół Szkół Radiotechnicznych, kierunek radiotechnika i telewizja. Jest świetnym znawcą systemu SAP – szczególnie modułu SD. Uczestniczył we wdrażaniu obsługi zwrotów i reklamacji w tymże systemie w firmie enan s.a. Zajmuje się reklamacjami i RMA, a także jest częścią zespołu zajmującego się wsparciem posprzedażowym. W poprzednich firmach pracował na stanowiskach takich jak: pracownik reklamy, pracownik obsługi klienta i lider. Bardzo lubi jeździć samochodem. Chętnie wybiera się w te bliższe i dalsze podróże. Środowisko komputerowe nie stanowi dla niego zagadki, w szczególności budowa laptopów oraz oprogramowanie biurowe i internetowe. Interesuje go siatkówka i piłka ręczna. Dumny ojciec syna.

Dariusz jest zachwycony mocą zasilaczy ATX Whitenergy. Cieszy go także fakt, że niektóre komponenty pochodzą z odnawialnych źródeł.  
enan s.a. jako autoryzowany dystrybutor marki Nite Ize

enan s.a. koncentruje się na rozwoju asortymentu oraz dostarczaniu wyłącznie sprawdzonych produktów zaufanych producentów, w związku z czym nasza oferta produktowa została poszerzona o akcesoria amerykańskiej marki Nite Ize.(...)

Czytaj dalej

enan s.a. został autoryzowanym dystrybutorem marki G&BL

enan s.a. stawia na nieustający rozwój relacji biznesowych i poszerzanie działalności, czego wynikiem jest nawiązanie kolejnej, wartościowej współpracy. Zostaliśmy autoryzowanym dystrybutorem włoskiej firmy G&BL, specjalizującej się w produkcji kabli i akcesoriów do smartfonów, audio-wideo oraz IT. G&BL posiada szeroką gamę produktów, dba o ich wysoką jakość oraz korzysta wyłącznie z innowacyjnych koncepcji, co uczyniło markę rozpoznawalną na całym świecie.(...)

Czytaj dalej

Newsletter