Brinno

 

  Brinno specjalizuje się w produkcji urządzeń do nagrywania filmów poklatkowych oraz sprzętów oferujących rozwiązania dla domu, firm budowlanych, sportowców i podróżników. Dzięki nowoczesnym urządzeniom, obsługa wspomnianego rodzaju filmów została ograniczona do obsługi kilku prostych przycisków. Marka Brinno, jako jedna z pierwszych na rynku, wykorzystała rozwój i coraz większą popularność fotografii poklatkowej. Poprzez połącznie rozwiązań sprzętowych z autorskim oprogramowaniem powstała kamera Brinno. Tym samym skomplikowaną, drogą i czasochłonną technikę przekształcono w przyjazne doświadczenie, w postaci prostej w obsłudze kamery, która pozostaje w przystępnej cenie. Od 2009 roku, kiedy to urządzenie pojawiło się na rynku po raz pierwszy, Brinno zdobywa coraz większą popularność, nie tylko wśród pasjonatów fotografii i filmu, lecz również amatorów.

 

   Firma Brinno oprócz produktów o standardowym zastosowaniu, stworzyła również urządzenia przeznaczone do monitoringu, które zabezpieczają przed niechcianymi sytuacjami. Kamery Brinno sprawdzą się świetnie w ochronie domu, ogrodu przed włamywaczami, a dzięki zestawom monitorującym sprawdzisz postępy w budowie lub nianię opiekującą się twoim dzieckiem.

„INNOWACJE, KTÓRE ZMIENIAJĄ ŚWIAT” to robimy w Brinno!

Zobacz więcej na:

http://brinno.com/

enan s.a. jako autoryzowany dystrybutor marki Nite Ize

enan s.a. koncentruje się na rozwoju asortymentu oraz dostarczaniu wyłącznie sprawdzonych produktów zaufanych producentów, w związku z czym nasza oferta produktowa została poszerzona o akcesoria amerykańskiej marki Nite Ize.(...)

Czytaj dalej

enan s.a. został autoryzowanym dystrybutorem marki G&BL

enan s.a. stawia na nieustający rozwój relacji biznesowych i poszerzanie działalności, czego wynikiem jest nawiązanie kolejnej, wartościowej współpracy. Zostaliśmy autoryzowanym dystrybutorem włoskiej firmy G&BL, specjalizującej się w produkcji kabli i akcesoriów do smartfonów, audio-wideo oraz IT. G&BL posiada szeroką gamę produktów, dba o ich wysoką jakość oraz korzysta wyłącznie z innowacyjnych koncepcji, co uczyniło markę rozpoznawalną na całym świecie.(...)

Czytaj dalej

Newsletter