Skross


   Szwajcarska marka SKROSS powstała w 2002 roku, jej właścicielem jest firma WorldConnect AG, która zaledwie w ciągu kilku lat rozwinęła swoją działalność na skalę globalną. Od samego początku firma skupiła się na dostarczaniu swoim klientom najwyższej jakości produktów wykorzystywanych w podróży. SKROSS wynalazł i opatentował jedyny w swoim rodzaju system suwaków all-in-one, który umieścił w adapterze podróżnym. Stał się tym samym pionierem nie posiadającym konkurencji, w tej kategorii. Dziś marka SKROSS dysponuje najszerszą na rynku ofertą adapterów uniwersalnych oraz adapterów PRO. Dzięki czemu używanie oraz podłączanie urządzeń do prądu stało się możliwe na wszystkich kontynentach, w niemal każdym kraju na świecie.

 

   SKROSS jest marką dla której najważniejsze jest bezpieczeństwo użytkowników. Firma dba o to, aby ich produkty, spełniały wszystkie normy prawne i były zgodne z zarządzeniem Unii Europejskiej. Dlatego urządzenia są produkowane z najwyższej jakości certyfikowanych materiałów. Innowacyjność marki SKROSS pozwala na nieustanne poszerzanie portfolio o nowe, dopasowane do potrzeb klientów produkty.

    Marka SKROSS to rezultat doskonałej myśli technicznej oraz szwajcarskiej precyzji.

BEZPIECZNE + PROSTE+ SZWAJCARSKIE

Odwiedź stronę producenta:

http://www.skross.com.pl/

enan s.a. jako autoryzowany dystrybutor marki Nite Ize

enan s.a. koncentruje się na rozwoju asortymentu oraz dostarczaniu wyłącznie sprawdzonych produktów zaufanych producentów, w związku z czym nasza oferta produktowa została poszerzona o akcesoria amerykańskiej marki Nite Ize.(...)

Czytaj dalej

enan s.a. został autoryzowanym dystrybutorem marki G&BL

enan s.a. stawia na nieustający rozwój relacji biznesowych i poszerzanie działalności, czego wynikiem jest nawiązanie kolejnej, wartościowej współpracy. Zostaliśmy autoryzowanym dystrybutorem włoskiej firmy G&BL, specjalizującej się w produkcji kabli i akcesoriów do smartfonów, audio-wideo oraz IT. G&BL posiada szeroką gamę produktów, dba o ich wysoką jakość oraz korzysta wyłącznie z innowacyjnych koncepcji, co uczyniło markę rozpoznawalną na całym świecie.(...)

Czytaj dalej

Newsletter