One for all

Rozwiązania One for All

Obecnie mamy coraz więcej urządzeń w naszym domu. Firma OFA oferuje kompleksowe rozwiązanie dla domu, które pozwalają w prosty sposób zarządzać całą elektroniką. One For All oferuje łatwe w obsłudze piloty i akcesoria dla użytkowników domowych, które w prosty sposób pozwolą zarządzać sprzętem audio/video. Rozwiązania, które gwarantują maksymalny komfort użytkowania.
prawdziwie uniwersalne innowacje
Sprzedajemy nasze produkty w ponad 13.000 sklepach w całej Europie. OFA jest światowym liderem w technologii sterowania bezprzewodowego i ciągle udoskonala rozwiązania i rozwija znaczące innowacje. Niezawodne rozwiązania, łatwe w użyciu i zrozumiałe, proste w podłączeniu i obsłudze wielu urządzeń, kompatybilne praktycznie ze wszystkimi znanymi markami.

Różne produkty i akcesoria
Zdobyliśmy rozległą wiedzę, w jaki sposób konsumenci na całym świecie w interakcje z ich urządzeń. To pozwoliło nam na wprowadzenie przyjaznych dla użytkownika produktów i akcesoriów, takich jak:
  • Piloty
  • Anteny cyfrowe (pokojowe i zewnętrzne)
  • uchwyty TV
  • Słuchawki

enan s.a. jako autoryzowany dystrybutor marki Nite Ize

enan s.a. koncentruje się na rozwoju asortymentu oraz dostarczaniu wyłącznie sprawdzonych produktów zaufanych producentów, w związku z czym nasza oferta produktowa została poszerzona o akcesoria amerykańskiej marki Nite Ize.(...)

Czytaj dalej

enan s.a. został autoryzowanym dystrybutorem marki G&BL

enan s.a. stawia na nieustający rozwój relacji biznesowych i poszerzanie działalności, czego wynikiem jest nawiązanie kolejnej, wartościowej współpracy. Zostaliśmy autoryzowanym dystrybutorem włoskiej firmy G&BL, specjalizującej się w produkcji kabli i akcesoriów do smartfonów, audio-wideo oraz IT. G&BL posiada szeroką gamę produktów, dba o ich wysoką jakość oraz korzysta wyłącznie z innowacyjnych koncepcji, co uczyniło markę rozpoznawalną na całym świecie.(...)

Czytaj dalej

Newsletter