Xilence

   Firma Xilence została założona przy współpracy niemieckich i chińskich przedsiębiorców. Jest producentem zasilaczy, systemów chłodzących, wentylatorów oraz urządzeń zmniejszających poziom hałasu dla komputerów stacjonarnych. Gama produktów Xilence obejmuje również akcesoria do notebooków takie jak chłodnice, czy ładowarki uniwersalne.

   Zespół badawczo-rozwojowy firmy Xilence nieustannie dąży do tego, aby komputery były cichsze i bardziej efektywne pod względem poboru mocy, pomimo coraz bardziej wymagający pod względem wydajności działania: procesorów i systemów graficznych. Xilence dba o ergonomiczność swoich produktów czyniąc je coraz bardziej dopasowanymi do potrzeb człowieka. Sprawia, że ograniczają one niepożądane efekty technologii komputerowej, redukując poziom hałasu, emisję ciepła oraz zmniejszając zapotrzebowanie na prąd, co pozytywnie oddziałuje na środowisko.

   Xilence tworzy innowacyjne produkty, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Marka zapewnia dobrej jakości urządzenia w optymalnej cenie.

Odwiedź stronę producenta:

http://xilence.net/

enan s.a. jako autoryzowany dystrybutor marki Nite Ize

enan s.a. koncentruje się na rozwoju asortymentu oraz dostarczaniu wyłącznie sprawdzonych produktów zaufanych producentów, w związku z czym nasza oferta produktowa została poszerzona o akcesoria amerykańskiej marki Nite Ize.(...)

Czytaj dalej

enan s.a. został autoryzowanym dystrybutorem marki G&BL

enan s.a. stawia na nieustający rozwój relacji biznesowych i poszerzanie działalności, czego wynikiem jest nawiązanie kolejnej, wartościowej współpracy. Zostaliśmy autoryzowanym dystrybutorem włoskiej firmy G&BL, specjalizującej się w produkcji kabli i akcesoriów do smartfonów, audio-wideo oraz IT. G&BL posiada szeroką gamę produktów, dba o ich wysoką jakość oraz korzysta wyłącznie z innowacyjnych koncepcji, co uczyniło markę rozpoznawalną na całym świecie.(...)

Czytaj dalej

Newsletter