Kultura organizacyjna

 Działamy w głębokim przekonaniu, że największą wartością naszej firmy są jej pracownicy. Koncentrujemy się na zespołowym działaniu i wspólnym osiąganiu założeń strategicznych. Stawiamy ambitne cele i z zaangażowaniem dążymy do ich realizacji. Budujemy kompetencje firmy, stwarzamy możliwość rozwoju naszym pracownikom. Dążymy do bycia najlepszymi. Wspólnie poszukujemy efektywnych dróg rozwoju firmy.

enan s.a. jako autoryzowany dystrybutor marki Nite Ize

enan s.a. koncentruje się na rozwoju asortymentu oraz dostarczaniu wyłącznie sprawdzonych produktów zaufanych producentów, w związku z czym nasza oferta produktowa została poszerzona o akcesoria amerykańskiej marki Nite Ize.(...)

Czytaj dalej

enan s.a. został autoryzowanym dystrybutorem marki G&BL

enan s.a. stawia na nieustający rozwój relacji biznesowych i poszerzanie działalności, czego wynikiem jest nawiązanie kolejnej, wartościowej współpracy. Zostaliśmy autoryzowanym dystrybutorem włoskiej firmy G&BL, specjalizującej się w produkcji kabli i akcesoriów do smartfonów, audio-wideo oraz IT. G&BL posiada szeroką gamę produktów, dba o ich wysoką jakość oraz korzysta wyłącznie z innowacyjnych koncepcji, co uczyniło markę rozpoznawalną na całym świecie.(...)

Czytaj dalej

Newsletter