Korzyści współpracy

W biznesie kierujemy się zasadą user experience- rozumianą jako ogół wrażeń, jakich doświadcza użytkownik podczas korzystania z produktu. Tworzymy i inwestujemy tylko w te marki, które są zaprojektowane w sposób przyjazny dla użytkownika końcowego. Cieszą nas innowacyjne rozwiązania, które możemy sugerować naszym Partnerom biznesowym. Wraz z nimi, oferujemy pełne wsparcie procesu zakupu i odprzedaży. Zgodnie z najnowszymi trendami w zarządzaniu firmą, zamieniamy proces sprzedawania, na dzielenie się produktami (SALES=SHARING) oraz wszelką, niezbędną wiedzą na ich temat. Zapewniamy sklepom internetowym kompleksowy pakiet informacji w postaci zdjęć, bannerów oraz narzędzi takich jak konfiguratory i wyszukiwarki ułatwiające wybór produktów (FINDER). Natomiast sklepom stacjonarnym przygotowujemy materiały reklamowe, POS oraz prezentacje na ekrany multimedialne. Wybieramy tylko takie formy, które efektywnie zaprezentują produkt na półce oraz platformach www.

Możemy mieć także czynny udział w moderowaniu relacji B2B. Przygotujemy się razem na realizowanie większych transakcji oraz stworzymy zaplecze w postaci bazy wiedzy. Od wielu lat rozwijamy się w kierunku produkowania i dystrybuowania sprzętów drobnych, tym samym wcielamy się w rolę eksperta w dziedzinie akcesoriów. Dołożymy wszelkich starań, żeby wspólnie dbać o profesjonalną realizację projektów marketingowych, gwarantujących zyski na zadowalającym poziomie. 

Podsumowując główne korzyści wynikające ze współpracy z nami:

  • Firma enan s.a. to lider na polskim rynku w kategorii producent przetwornic, zasilaczy i baterii do laptopów;
  • Jesteśmy producentem marek, które są obecne od kilkunastu lat na rynku: 4World i Whitenergy;
  • Gwarantujemy elastyczne warunki współpracy wraz z polityką kredytową; 
  • Dbamy o stały rozwój narzędzi firmy takich jak platforma handlowa ikupiec.pl oraz wyszukiwarka Finder;
  • Realizujemy zamówienia w 24h;
  • Wspieramy Partnerów biznesowych za pomocą nowoczesnych narzędzi marketingowych;
  • Umożliwiamy integrację systemową za pomocą standardu xml  (stany, ceny, zdjęcia, opis, kategoria, długość, szerokość, waga, cechy, nazwa);
  • Jesteśmy firmą posiadającą 100% polskiego kapitału;
  • Zbudowaliśmy zaufanie wynikające z ponad 35-letniej obecności. 

 

enan s.a. jako autoryzowany dystrybutor marki Nite Ize

enan s.a. koncentruje się na rozwoju asortymentu oraz dostarczaniu wyłącznie sprawdzonych produktów zaufanych producentów, w związku z czym nasza oferta produktowa została poszerzona o akcesoria amerykańskiej marki Nite Ize.(...)

Czytaj dalej

enan s.a. został autoryzowanym dystrybutorem marki G&BL

enan s.a. stawia na nieustający rozwój relacji biznesowych i poszerzanie działalności, czego wynikiem jest nawiązanie kolejnej, wartościowej współpracy. Zostaliśmy autoryzowanym dystrybutorem włoskiej firmy G&BL, specjalizującej się w produkcji kabli i akcesoriów do smartfonów, audio-wideo oraz IT. G&BL posiada szeroką gamę produktów, dba o ich wysoką jakość oraz korzysta wyłącznie z innowacyjnych koncepcji, co uczyniło markę rozpoznawalną na całym świecie.(...)

Czytaj dalej

Newsletter