Nagrody i wyróżnienia

Firma enan za swoje osiągnięcia otrzymała liczne nagrody i certyfikaty – dołączyła do elitarnego grona Gazel Biznesu, otrzymała godło Polski Kupiec Roku oraz wyróżnienie w rankingu Wehikuły Czasu. Najwyższe miejsca w rankingach są gwarancją rzetelności, uczciwości i wiarygodności firmy.

 

Gazele Biznesu Gazele Biznesu

Gazele Biznesu

To znana i wiarygodna marka w świecie biznesu. Gazelą Biznesu mogą zostać tylko firmy, które działają w sposób przejrzysty, są solidne, dobrze radzą sobie na konkurencyjnym rynku, a ich siłą jest dobra reputacja. Firmy, które znajdują się w rankingu, to przedsiębiorstwa, które wykazują dodatni wynik finansowy oraz zostały pozytywnie ocenione w obszarze realizacji swoich zobowiązań wobec kontrahentów i urzędu skarbowego.

 

 

Gazele Biznesu

Polski Kupiec Roku

Firma enan została wyróżniona przez Stowarzyszenie im. Eugeniusza Kwiatkowskiego i została laureatem ogólnopolskiego konkursu organizowanego pod nazwą Polski Kupiec Roku. Celem konkursu jest promowanie najlepszych polskich przedsiębiorstw i umożliwienie im bezpośrednich kontaktów z kontrahentami polskimi i zagranicznymi, a także promowanie profesjonalizmu i zasad obowiązujących w gospodarczych strukturach Unii Europejskiej. Konkurs odbywa się pod patronatem Ministra Gospodarki oraz Prezesa Zarządu Międzynarodowych Targów Poznańskich.

 

 

Gazele Biznesu

Najlepsze firmy wg Gazety Bankowej

Ranking ten opracowywany jest przez firmę Dun & Bradstreet Poland. Firmy uwzględnione w zestawieniu oceniane są głównie na podstawie wskaźników: ryzyka upadłości „Failure Score", wskaźnika zadłużenia, rentowności i płynności. Na ocenę firmy duży wpływ mają również czynniki poza finansowe, takie jak: powiązania kapitałowe i osobowe, historia zdarzeń prawnych badanego przedsiębiorstwa oraz informacje o zwyczajach płatniczych.

 

 

enan s.a. jako autoryzowany dystrybutor marki Nite Ize

enan s.a. koncentruje się na rozwoju asortymentu oraz dostarczaniu wyłącznie sprawdzonych produktów zaufanych producentów, w związku z czym nasza oferta produktowa została poszerzona o akcesoria amerykańskiej marki Nite Ize.(...)

Czytaj dalej

enan s.a. został autoryzowanym dystrybutorem marki G&BL

enan s.a. stawia na nieustający rozwój relacji biznesowych i poszerzanie działalności, czego wynikiem jest nawiązanie kolejnej, wartościowej współpracy. Zostaliśmy autoryzowanym dystrybutorem włoskiej firmy G&BL, specjalizującej się w produkcji kabli i akcesoriów do smartfonów, audio-wideo oraz IT. G&BL posiada szeroką gamę produktów, dba o ich wysoką jakość oraz korzysta wyłącznie z innowacyjnych koncepcji, co uczyniło markę rozpoznawalną na całym świecie.(...)

Czytaj dalej

Newsletter